Budowa i projektowanie

Strony • Sklepy internetowe

Co zrobić, aby potencjalny klient pozostał na Twojej stronie internetowej na tyle długo, aby zapoznać się z ofertą i skorzystać z niej? Zaprojektować stronę, tak aby była:

 

 

01  Nowoczesna

Przy tworzeniu stron wykorzystujemy nowoczesne technologie kodowania HTML5 / CSS3 + WordPress. Dzięki tym technologią Twoja strona internetowa wpisuje się w najnowsze standardy.

02  Estetyczna

Na podstawie Twoich wytycznych i sugestii, opracujemy indywidualny projekt graficzny strony głównej i podstron. Będzie on dopasowany do profilu i tematyki Twojej działalności oraz spójny z innymi materiałami reklamowymi. W pracy pomogą nam zdjęcia z banku zdjęć Adobe Stock. 5 zdjęć dostaniesz od nas GRATIS!

03  Responsywna

Twoja strona internetowa będzie dobrze wyglądać na smartfonie, tablecie i monitorze komputera. Jest to absolutny „must have” dzisiejszych czasów.

04  Intuicyjna

Czyli taka po której w łatwy sposób będziemy mogli się poruszać. Rozmieszczenie poszczególnych elementów strony ma duży wpływ na jej czytelność.

05  Łatwa w obsłudze

Każda wykonana przez nas strona internetowa posiada system zarządzania treścią CMS. Umożliwia to samodzielną aktualizację treści, zdjęć i pełną kontrolę nad stroną.

05  Szybka

Optymalizujemy treści i grafikę tak, aby strona ładowała się szybko i sprawnie. Stosujemy szereg „tricków” i zabiegów przyspieszających jej działanie.

06 Pozycjonowanie

Można śmiało powiedzieć, że WordPress+Woocommerce lubi wyszukiwarkę Google z wzajemnością. Masz gwarancję, że Twoja strona lub sklep internetowy na WordPressie spełni standardy niezbędne do pozycjonowania

 

07 Wypełniona treścią

Napiszemy dla Ciebie unikalny tekst, który z łatwością zaciekawi, wzbudzi zaufanie i zachęci potencjalnego klienta do skorzystania z Twojej oferty. Wartościowa, oryginalna treść na stronie www jest niezbędna również przy pozycjonowaniu.

08  Integracje • Wtyczki

Podłączymy Twoją stronę lub sklep internetowy pod potrzebne synchronizację.
Programy księgowe, magazynowe, portale sprzedażowe – na to wszystko pozwala system CMS.

Planujesz zbudować na początek stroną www. a później przekształcić w sklep internetowy? u nas to możliwe.
Konfigurujemy nawet najbardziej zaawansowane synchronizację.

Te zasady to nasze priorytety! 

Przygotujemy dla Ciebie stronę internetową od A do Z. Wytężona praca naszych specjalistów w postaci: informatyka, grafika, czy copywritera da efekt w postaci strony, która przekona klienta do skorzystania z Twojej oferty.

Integracja z Social Media

Po zakończeniu pracy nad stroną, zapewniamy Ci szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania związane z obsługą strony.

Mapa Google

Dzięki temu dodatkowi, umożliwisz łatwy dojazd do firmy Twojemu potencjalnemu klientowi.

Bez kompromisów

To nie wszystko

Otrzymasz od nas również:

Bezpłatne szkolenie

Po zakończeniu pracy nad stroną, zapewniamy Ci szkolenie z zakresu obsługi panelu administracyjnego. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania związane z obsługą strony.

Pomoc techniczna

Jeśli na stronie pojawi się jakikolwiek problem lub błąd, gwarantujemy jego usunięcie przez 12 miesięcy całkowicie za darmo.

Domena i serwer GRATIS

 Otrzymasz od nas całkowicie darmowo domenę i serwer na 1 rok. Po tym czasie, koszt utrzymania strony wyniesie około 200 zł. Polecamy serwery firmy: jdm.

Formularz kontaktowy

Twój klient w łatwy i szybki sposób będzie mógł wysłać wiadomość e-mail do Twojej firmy. Formularz kontaktowy umożliwia wygodną komunikację.